Świetlica szkolna

Świetlica szkolna w Szkole Podstawowej Nr 13 im. Krystyny Bochenek w Gliwicach jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00

DOKUMENTY DO POBRANIA

Upoważnienie do odbioru dziecka ze świetlicy do pobrania
Zgoda na samodzielny powrót do pobrania
Upoważnienie do odbioru na zajęcia do pobrania
Upoważnienie do odbioru dziecka ze świetlicy, przez nieletniegodo pobrania

Rodzice dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej

Podstawą do funkcjonowania świetlicy szkolnej jest Ustawa z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo Oświatowe.
Szkoła jest obowiązana zapewnić zajęcia świetlicowe dla uczniów, którzy pozostają dłużej w szkole ze względu na: czas pracy rodziców (na wniosek rodziców) oraz organizację dojazdu do szkoły lub inne okoliczności wymagające zapewnienia uczniowi opieki w szkole.
Korzystanie ze świetlicy w szkołach publicznych jest bezpłatne.
Dzieci przyprowadzone do świetlicy szkolnej przebywają pod opieką nauczyciela.

W naszej świetlicy nigdy nie jest nudno. Tutaj nie tylko odpoczywamy po lekcjach, ale również aktywnie spędzamy czas.

Wspólnie z kolegami i koleżankami gramy w gry planszowe, rysujemy, malujemy, lepimy i śpiewamy.

Z klocków budujemy ogromne wieżowce, oglądamy bajki i odrabiamy prace domowe. Chętnie bierzemy udział w organizowanych konkursach i imprezach.

W ŚWIETLICY ZAWSZE DOBRZE SIĘ BAWIMY!

Dzień Mamy

Coraz bliżej Święta

BARBÓRKA

MIKOŁAJKI JUŻ TUŻ, TUŻ...

ŚWIETLICOWE ZWIERZĄTKA

TOP MODEL

BRANSOLETKI PRZYJAŹNI

STO LAT NIEPODLEGŁOŚCI

SOWA MĄDRA GŁOWA

PROMUJEMY CZYTELNICTWO

Dzieci z pewnością chętniej sięgną po ulubioną książkę, jeśli będzie w niej własnoręcznie wykonana zakładka.

ŚWIETLICOWA JESIEŃ

PASOWANIE NA ŚWIETLICZANINA