2
 

KONKURSY I ZAWODY DLA UCZNIÓW w roku szkolnym 2017/2018

NAJBLIŻSZE KONKURSY I ZAWODY:


KONKURS BADAWCZY

W ramach Ligi Naukowej Szkół Podstawowych i Gliwickich Dni Młodych Naukowców, odbędzie się Konkurs Badawczy- chętnych uczniów klas V, VI oraz VII zapraszamy do przeprowadzenia doświadczenia i przygotowania plakatu naukowego (w drużynach 2-3 osobowych lub indywidualnie) - tematem przewodnim jest „WODA”.
Zgłoszenia przyjmuje p. Magdalena Ciesielska do 1.12.2017r.

ŚWIETLIK

Zapraszamy uczniów klas IV-VII, którzy lubią samodzielnie eksperymentować, oraz mają szeroką wiedzę przyrodniczą do konkursu przyrodniczego „Świetlik”. Warunkiem przystąpienia do konkursu, jest zapoznanie się ze sposobem pisania i kodowania prac (informacje na stronie konkursowej: www. świetlik.edu.pl), dostarczenie zgody podpisanej przez rodzica (formularze organizatora do odebrania u nauczyciela przyrody – Magdaleny Ciesielskiej) oraz opłaty w wysokości 10 zł do 18 grudnia.

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY „Legenda o św. Marcinie”

REGULAMIN do pobrania

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "MÓJ ŚWIĘTY PATRON"

REGULAMIN do pobrania

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VII do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej. Jej celem jest popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu. Przewiduje się przeprowadzenie testów o dwóch skalach trudności (poziom 1 - klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz poziom 2 - klasa VII szkoły podstawowej). Każdy test składać się będzie z 30 pytań i przyporządkowanych do nich czterech odpowiedzi, z których co najmniej jedna będzie prawidłowa. Każdy uczestnik, niezależnie od zajętego miejsca, otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych przewidziano dyplomy grawerowane i laureata oraz atrakcyjne nagrody książkowe. Szczegółowe informacje na stronie www.olimpus.edu.pl/mitologia

Zgłoszenia do 20.10.2017r. przyjmuje p. Barbara Fałek
(zgoda rodziców + 9zł)
Olimpiada zostanie przeprowadzona 14.11.2017 r.OGÓLNOPOLSKi KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów z klas III – VII.
Konkurs ma miejsce – 22.11.2017 r. (środa)
w godz. 13:45-15:00 (75 minut - test, 15 minut sprawy organizacyjne).

Warunkiem przystąpienia ucznia do konkursu jest zgłoszenie się do dnia 2.11.2017 r.
Szkolnym organizatorem konkursu jest p. U. Foit.