2
 

Kadra

Nazwisko Imię Nauczany przedmiot
Bucher Mariola Dyrektor
Milka Anna Wicedyrektor, Język polski
Augustyniak Barbara Ed. przedszkolna, wychowawca grupy: Pszczółki
Badocha Mariola wych. fizyczne, wychowawca kl. 7b
Bartosz Małgorzata Ed. wczesnoszkolna, bibliotekarz, wychowawca kl. 2b
Bladoszewska Agata Fizyka, chemia
Borkowska - Stachel Barbara Ed. przedszkolna, wychowawca grupy: Motylki
Brymm Claudia j. niemiecki, j. angielski
Chlęch Joanna Doradztwo zawodowe
Cichoń Elżbieta j. angielski
Ciesielska Magdalena Przyroda, biologia, wychowawca kl. 8b
Dobrowolska Ksenia Geografia
Daszkiewicz Beata informatyka
Drobczyk Justyna Wychowawca świetlicy
Gnat Ewa J. polski, wychowawca kl. 5a
Grabania Penka Wychowawca świetlicy
Foit Urszula Matematyka, wychowawca kl. 8a
Fałek Barbara Język polski, wychowawca kl. 6b
Jaworek Barbara Język niemiecki, wychowawca kl. 5b
Klajmon Barbara Psycholog
Kędzierska Monika Matematyka, wych. przedszkolne
Krawczyk Anna Matematyka, informatyka
Kuczera Alicja Matematyka
Kupczyk Agnieszka Ed. przedszkolna, wychowawca grupy: Wiewiórki
Kuter Angelika Ed. wczesnoszkolna , wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 1b
Łenczyk Michał Historia
Mitas Katarzyna Wychowawca świetlicy, ed. wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a
Młodawska Irena Ed. wczesnoszkolna, bibliotekarz, wychowawca kl. 2a
Nowok Marcin J. angielski, wychowawca kl. 4d
Pisula Sylwia Wych. fizyczne, wychowawca kl. 5c
Płaczkowska – Stich Anna Plastyka, zaj. techniczne
ks.Potocki Mirosław Religia
ks.Rzeszutko Antoni Religia
Sadowska Iwona Wychowawca świetlicy, specjalista terapii pedagogicznej
Seget Iwona Język niemiecki, wychowawca kl. 6a
Sitko-Kalinowska Bogusława Ed. wczesnoszkolna, specjalista terapii pedagogicznej, logopeda, wychowawca kl. 3b
Słomińska Milena wych. przedszkolne, Ed. wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a
Sobaszek Małgorzata Wych. fizyczne, wychowawca kl. 4c
Soroka-Gądzik Anna Język polski, wychowawca kl. 4a
Staszków Piotr Język angielski, specjalista terapii pedagogicznej
Stopa Sylwia Wych.fizyczne, wychowawca kl. 7a
Szok Katarzyna Religia, wychowawca kl. 4b
Twardowska Agnieszka Chemia
Turlej Renata Pedagog, specjalista terapii pedagogicznej
Wadielac Ewa Ed. przedszkolna, wychowawca grupy: Żabki
Waligóra Adam WOS, WDŻ
Wilk-Skubela Izabela J. angielski
Wilk Małgorzata Geografia
Zygała Magdalena Muzyka