2
 

Kadra

Nazwisko Imię Nauczany przedmiot
Bucher Mariola Dyrektor
Foit Urszula Wicedyrektor, matematyka
Milka Anna Wicedyrektor, język polski
Augustyniak Barbara ed. przedszkolna, wychowawca grupy: Żabki
Badocha Maria wych. fizyczne, wychowawca kl. 8b
Bartosz Małgorzata ed. wczesnoszkolna, bibliotekarz, wychowawca kl. 3b
Bladoszewska Agata fizyka
Bogdał Barbabra pedagog
Brymm Claudia j. niemiecki, j. angielski, historia i kultura mniejszości niemieckiej
Cichoń Elżbieta j. angielski
Ciesielska Magdalena przyroda, biologia, wychowawca kl. 4a
Daszkiewicz Beata informatyka, wychowawca kl. 4b
Drobczyk Justyna wychowawca świetlicy
Fałek Barbara język polski, wychowawca kl. 7b
Gnat Ewa j. polski, wychowawca kl. 6a
Grabania Penka wychowawca świetlicy
Jasiński Michał matematyka
Jaworek Barbara język niemiecki, historia i kultura mniejszości niemieckiej wychowawca kl. 6b
Kędzierska Monika matematyka, wychowawca kl. 5b
Krawczyk Anna matematyka
Kupczyk Agnieszka ed. przedszkolna, wychowawca grupy: Wiewiórki
Kuter Angelika ed. wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 2b
Łenczyk Michał historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
Masternak-Franik Katarzyna wych. przedszkolne, nauczyciel wspomagający
Mewald Beata ed. wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 2a,
Misz Joanna psycholog
Młodawska Irena ed. wczesnoszkolna, bibliotekarz, wychowawca kl. 3a
Mudel Anna wych. przedszkolne
Nowok Marcin j. angielski, wychowawca kl. 5d
Pisula Sylwia wych. fizyczne, wychowawca kl. 6c
Płaczkowska – Stich Anna plastyka, technika
ks.Potocki Mirosław religia
ks.Rzeszutko Antoni religia
Sadowska Iwona wychowawca świetlicy, wych. przedszkolne
Sąkol Katarzyna ed. wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 1b
Seget Iwona j. niemiecki, historia i kultura mniejszości niemieckiej, wychowawca kl. 7a
Słomińska Milena ed. wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a
Sobaszek Małgorzata wych. fizyczne, wychowawca kl. 5c
Soroka-Gądzik Anna j. polski, wychowawca kl. 5a
Staszków Piotr j. angielski, specjalista terapii pedagogicznej
Stopa Sylwia wych.fizyczne, wychowawca kl. 8a
Śliwińska-Polak Katarzyna logopeda
Twardowska Agnieszka chemia
Wadielac Ewa ed. przedszkolna, wychowawca grupy: Pszczółki
Wamberska Bernadeta ed. przedszkolna, wychowawca grupy: Motylki
Wiktorczyk-Żuraw Agnieszka ed. wczesnoszkolna, doradca zawodowy, wychowawca kl. 1c
Wilk-Skubela Izabela j. angielski
Wilk Małgorzata geografia
Ziewiec Victoria religia
Zygała Magdalena muzyka